Usługi detektywistyczne

Nasze działania zawsze opieramy na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów. Jesteśmy przekonani, że tylko profesjonalne dochodzenie, umożliwi weryfikację, czy posiadane wcześniej informacje mają charakter faktów. Wysoka troska o etyczne podejście przy pozyskiwaniu informacji zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że reputacja Twojej firmy nigdy nie będzie narażona na ryzyko.

Ze względu na stale rosnący poziom nadużyć finansowych, naruszeń dotyczących praw autorskich, patentów oraz innych przestępstw, na które może być narażona Twoja firma możesz zlecić nam przeprowadzenie dochodzenia również w tym zakresie.
Jeżeli zastanawiasz się czy możesz pozwolić sobie na koszty związane z prowadzeniem takiego dochodzenia, to zadaj sobie pytanie "Czy stać Cię żeby z niego zrezygnować?". Odpowiedź jest prosta: straty związane z popełnionym przestępstwem są zawsze znacznie wyższe niż koszty prewencji. Możemy sporządzić nieodpłatnie harmonogram działań wraz z kosztorysem.

Nasze doświadczenie i globalny zasięg pozwala nam reagować natychmiast, dyskretnie i wszechstronnie w przypadku podejrzenia o naruszeniu prawa karnego lub cywilnego.


Materiały związane z artykułem 
 
Home »
Bezpieczeństwo »
Global Collection Service (Poland) Sp. z o.o.
02-954 Warszawa, Marconich 3, Polska
tel.: +48 (22) 6429364
NIP: 951-235-77-67, REGON: 146188000, KRS: 0000424898
e-mail: biuro@gcs-poland.com