Windykacja na świecie

Windykacja na terenie Polski jest zazwyczaj łatwiejsza niż zagraniczna i mniej skomplikowana. Poza granicami kraju, najlepiej jest ją prowadzić bezpośrednio z pomocą wyspecjalizowanych biur lokalnych. Unikamy barier kulturowych, językowych, a także obniżamy wysokie koszty. Ważne, że przedstawiciele firmy windykacyjnej nie tyko tłumaczą obcojęzyczne zawiłości, ale również wyjaśniają kontekst.

GCS POLAND jest regionalnym partnerem Global Credit Solutions - globalnej organizacji specjalizującej się w windykacji międzynarodowej oraz usługach informacyjnych wspierających zarządzanie ryzykiem. Firmy tworzące sieć nie realizują same zleceń odzyskania należności za granicą, lecz przekazują je do partnera w kraju, gdzie siedzibę ma dłużnik.

Zaangażowanie lokalnych fachowców, doskonale znających regulacje prawne oraz realia windykacji należności na miejscowym rynku zagranicznym, wsparcie logistyką i zasobami ludziki na wszystkich kontynentach sprawia, że kojarzona z wysokimi kosztami i niską skutecznością windykacja zagraniczna w praktyce przynosi satysfakcjonujące efekty. Istotną zaletą jest również fakt, że usługi windykacyjne realizowane są bez żadnych kosztów wstępnych praktycznie na terenie całego świata. 
 
Home »
Bezpieczeństwo »
Global Collection Service (Poland) Sp. z o.o.
02-954 Warszawa, Marconich 3, Polska
tel.: +48 (22) 6429364
NIP: 951-235-77-67, REGON: 146188000, KRS: 0000424898
e-mail: biuro@gcs-poland.com