Windykacja terenowa

Do zadań firmy Global Collection Service (Poland) Sp. z o.o. należy również jedna z najczęściej spotykanych form bezpośredniego ściągania należności od dłużników i negocjowania terminu oraz sposobu spłaty długu - windykacja terenowa. Polega ona na wizycie eksperta w domu lub siedzibie firmy dłużnika. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w działaniach windykacyjnych, inspekcyjnych oraz detektywistycznych o różnym zakresie i zasięgu. Zatrudniamy osoby, które doskonale orientują się w obowiązujących przepisach prawnych i posiadają wysokie umiejętności komunikacyjne.

Podstawową zaletą naszej oferty jest połączenie korzyści wynikających ze stabilności i wiarygodności firmy GCS Poland oraz możliwości merytorycznych i logistycznych pracowników lokalnych biur Global Credit Solutions na całym świecie. Pracownicy GCS Poland od ponad 15 lat z sukcesem prowadzą na zlecenie polskich i zagranicznych firm działania windykacyjne oparte na windykacji terenowej. Do grona naszych klientów zaliczają się zarówno największe firmy sektora finansowego - głównie firmy leasingowe i banki, jak i inne, mniejsze podmioty gospodarcze.

GCS Poland realizuje windykację terenową dotyczącą:

  • Inkasa należności;
  • Odbioru przedmiotów leasingu.

W ramach usług związanych z windykacja terenową nasi pracownicy wykonują szereg czynności. Należą do nich przede wszystkim inspekcje, czyli potwierdzanie faktu prowadzenia działalności danego podmiotu, osoby fizycznej czy firmy. Do naszych zadań należy także audyt - w tym pojazdów i innych przedmiotów finansowanych przez instytucje finansowe i firmy handlowe. Proponujemy także szeroko pojęte usługi detektywistyczne zgodnie z wymaganiami określonymi przez Klienta.

Dla personelu GCS Poland nawet skomplikowana czy nietypowa windykacja terenowa nie będzie stanowiła problemu - firma posiada rozbudowaną, ogólnopolską strukturę doświadczonych pracowników specjalizujących się w tym zakresie już od lat. Dzięki temu Klient może mieć pewność, że podejmowana działania realizowane są w krótkim czasie i z dużą skutecznością. Wieloletnie doświadczenie, rozbudowany personel, nowoczesne systemy informatyczne i telekomunikacyjne to atuty, które pozwalają na szybką i skuteczną realizację zadań.
 
 
Home »
Bezpieczeństwo »
Global Collection Service (Poland) Sp. z o.o.
02-954 Warszawa, Marconich 3, Polska
tel.: +48 (22) 6429364
NIP: 951-235-77-67, REGON: 146188000, KRS: 0000424898
e-mail: biuro@gcs-poland.com