GCS Poland - Windykacja krajowa i zagraniczna

GCS Poland to wizja oraz nieograniczone możliwości podejmowania działań. Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanym specjalistom, możemy świadczyć usługi z takich dziedzin jak windykacja terenowa, konsulting czy usługi detektywistyczne. Fundamentem naszej działalności jest szeroko rozumiana windykacja należności. Naszym głównym celem jest odzyskiwanie należności jeszcze na etapie przedsądowym, dlatego też stawiamy na bezpośredni kontakt z dłużnikiem i profesjonalne negocjacje. Mamy nadzieję, że dzięki nam nie tylko odzyskasz pieniądze, ale również utrzymasz pozytywne relacje ze swoimi kontrahentami. Powodzenie naszych postępowań zapewnia zespół doświadczonych i wykwalifikowanych negocjatorów. Oferowana przez nas windykacja (w Norwegii, Anglii, Polsce i innych krajach) zawsze uwzględnia specyfikę prowadzonej sprawy. Zawsze opracowujemy indywidualny harmonogram działań w stosunku do dłużnika. Dbamy o to, aby odzyskiwanie należności było przeprowadzane bez konieczności angażowania się w procesy sądowe. Możemy śmiało powiedzieć, że dajemy Państwu to, czego inne firmy windykacyjne nigdy Wam nie zapewnią. Działamy globalnie – od Polski, przez Niemcy, aż do najodleglejszych krajów. Zapraszamy do współpracy!

KIM jesteśmy?

GCS Poland to regionalny partner Global Credit Solutions (www.gcs-group.com) - międzynarodowej organizacji specjalizującej się w windykacji oraz usługach informacyjnych wspierających zarządzanie ryzykiem i wierzytelnościami.

JAK to działa?

GCS Poland jest regionalnym partnerem Global Credit Solutions zatrudniającym ok. 3 tys. osób i działającym w ponad 100 krajach na całym świecie. Skuteczna windykacja zagraniczna i krajowa wynika z posiadanego zespołu doświadczonych negocjatorów działających na terenie całego kraju.

Dlaczego MY?

GCS Poland to firma, która ma nie tylko wizję, ale również nieograniczone możliwość działania w kraju i na świecie (windykacja w Anglii, Niemczech itd.). Tak jak Ty cenimy sobie profesjonalizm w działaniu i wysoką jakość w relacjach biznesowych.


 
 
Home »
Bezpieczeństwo »
Global Collection Service (Poland) Sp. z o.o.
02-954 Warszawa, Marconich 3, Polska
tel.: +48 (22) 6429364
NIP: 951-235-77-67, REGON: 146188000, KRS: 0000424898
e-mail: biuro@gcs-poland.com